Meist

Sparkle.ee kogub enda alla erinevad ehtemaastiku säravad tähed - Nomination Italy, SNÖ of Sweden, QUDO, eesmärgiga tuua iga ehtekandja ellu meeldejäävaid ja kauneid hetki ning positiivseid emotsioone läbi kvaliteedi ja disaini.
NOMINATION Italy ajalugu ulatub 1987. a. Itaaliasse, mil esimest korda moetööstuses hakkas emotsioone ja elamusi endas edasi kandma käeehe. Paolo Gensini geniaalne idee luua terasest käeehe, mis on mõeldud kõigile, on tänaseks viinud Nomination Italy liidriks terasest ja kullast ehete sektoris. Valikus on meeste ja naiste ehted, kellad ja aksessuaarid. Kõige populaarsem on lülidest kokkupandav Composable käevõru, mis võimaldab igaühel luua personaalne ehe, mis jutustab Sinu elu lugu. Nomination Italy Põhja- ja Baltimaade esimene ja ainus esinduskauplus ootab Sind Ülemiste keskuse II korrusel.
SNÖ of Sweden on Rootsi ehtebränd, mis loodi 2002. aastal. Brändi loojaks on pereema Lena, kes asutas oma ettevõtte visiooniga luua ehteid, mis sobiksid igas eas ja erineva taustaga naistele. Tänaseks on SNÖ bränd tuntust kogunud üle kogu maailma. Ehetest õhkub luksuslikku Skandinaavia ilu, mida tuuakse esile kasutades kristalle mageveepärleid ja poolvääriskive. Kollektsioonide läbivaks inspi-ratsiooniallikaks on hingemattev Põhja-Rootsi maastik. SNÖ uued kollektsioonid ilmuvad neli korda aastas ja järgivad erinevaid hooaja trende, kaotamata brändile omast puhast ja ajatut stiili.
QUDO on Saksa innovaatiline ehtebränd, mille populaarseim Interchangeable kollektsioon võimaldab igal naisel ise olla disainer. Ehted on kombineeritavad - vastavalt oma soovile saab kokku panna meelepärased kõrvarõngad, käevõrud, sõrmused ja kaelakeed. Perfektsele tulemusele aitab kaasa kvaliteetne viimistlus: ehtsa kulla ioonkate (IP-kate), kõrglihvitud roostevaba teras, Swarovski kristallid. Ehted valmivad Saksamaal, Hannoveris, käsitööna. Qudo on esindatud 35 riigis üle maailma. Esindame Qudo ehtebrändi Eestis, Lätis ja Soomes. Oleme avatud edasimüüjatele: marietta@sparkle.ee
Sparkle.ee asutaja on Marietta Kuresoo - ettevõtja, 3 lapse ema ja suur ehtearmastaja. Juba lapsest saati tundis ta huvi ehete vastu ja 2013. aasta tõigi tema ellu võimaluse tegeleda säravate ehetega igapäevase tööna. Sparkle.ee lõi ta visiooniga koondada kõik oma lemmik ehtebrändid kokku, teha need kättesaadavaks kõigile Eesti naistele ja panna iga naine särama!

Sparkle.ee
Emotsioonid igas päevas!